Wszystkie nasze akumulatory są wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, co pozwala na ich niezawodne działanie przez długi czas. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Posiadamy akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz innych pojazdów. Wszystkie nasze akumulatory są wytrzymałe i posiadają długą żywotność.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego akumulatora do indywidualnych potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

AKCEL – jest produktem wykonanym na licencji i gwarancji jakości VARTA JOHNSONS CONTROL.

Jest to sprawdzony, wysokiej jakości akumulator, Bardzo popularny wśród kierowców. Dlatego też pojawia się w nowej, ulepszonej wersji.

Teraz AKCEL jest mocniejszy niż wcześniej. Nadaje się także do samochodów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchowa. Dzięki temu AKCEL to najpopularniejszy akumulator linii VARTA, spełniający także specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich.

Zalety:
• Wysokiej jakości akumulator sprawdza się w samochodach wszystkich klas
• Wydłużona żywotność dzięki nowej technologii
• W tej linii dostępne również akumulatory spełniające specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich

Każdy zakupiony u nas akumulator marki Akcel posiada 2 letnią gwarancję.

 

Niemcy nie bez powodu są znani z precyzyjnie wykonanych produktów o wysokiej jakości i akumulatory Moll są tego kolejnym dowodem. Urządzenia zostały stworzone zgodnie z rygorystycznymi normami. Spełniają kryteria DIN EN ISO 9001 oraz VDA 6.1. O najwyższym standardzie mówią także liczne testy. Dość powiedzieć, że akumulatory firmy Moll zyskały świetne noty w wymagającym teście ADAC. Dobre oceny wiążą się z ogromnym doświadczeniem niemieckich konstruktorów, ponieważ przedsiębiorstwo działa od 1945 r. Od tego czasu tworzy produkty dla samochodów różnych klas.